Size bir telefon kadar yakınız
0216 251 04 19
Dil Seçin
trende

Üsküdar Evden Eve Nakliyat

02.08.2021
103 görüntülenme
Üsküdar Evden Eve Nakliyat

Şirketimizden hizmet almaya karar verdiğiniz takdirde ilk olarak evinize ücretsiz eksper göndeririz. Eksper eşyaların sayısını, ebatlarını inceler ve eşyaların taşınacak yol mesafesini de hesaba katarak size uygun bir iş planı hazırlar. Taşınma işlemi bu taşınma planına uygun olarak gerçekleşir.
Firmamız teknolojiyi yakından takip ederek hizmetlerinde aktif olarak kullanmaktadır. Sürekli gelişerek ve çağa ayak uydurarak hizmetler sağlayan firmamız pratik ve kolay taşımacılığın adresi olmuştur. Günümüzde binaların yüksek katlardan oluşması ya da bina içindeki asansörlerin kullanımına izin verilmemesi gibi durumlara bağlı olarak asansörlü araçları hizmetlerimize dahil ettik. Neredeyse tüm hizmetlerimizi asansörlü araçlarla pratik ve kısa bir süre içerisinde gerçekleştirmekteyiz.

Üsküdar evden eve nakliyat şirketi olarak evden eve nakliyat işlemlerimizi plan ve program çerçevesinde gerçekleştiriyoruz. Böylece disiplinli ve kusursuz hizmetler sağlıyoruz. Taşınma öncesi eşyalarınıza uygun bir iş planı hazırlayıp tüm işlemlerimizi aşamalı olarak bu plan çerçevesinde gerçekleştiriyoruz. Bulunduğunuz eve geldikten sonra eşyalarınızı özenle paketleyerek koruma altına almaktayız. Eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınmasını önemseyen firmamız, eşyalarınızı ambalajlayarak ve sigorta kapsamında taşıyarak güvence altına almaktadır. Eşyalarınızın güvenle taşınması için gerekli tüm prosedürleri uyguluyoruz.

Üsküdar Evden Eve Nakliyat Firmaları

Evden eve nakliyat hizmetlerimiz için gerekli tüm ekipmanlarımızla bulunduğunuz konuma gelmekteyiz. Evinizdeki sökülecek eşyaların söküm işlemlerini gerçekleştirip tüm eşyalarınızı tek tek paketlemekteyiz. Talep etmeniz halinde beyaz eşyalardan, kıyafetlere kadar her türlü eşyanın paketleme işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Günümüzde taşıma işlemlerini istemeniz halinde asansörlü araçlar ile gerçekleştiriyoruz. Paketleme işleminden sonra eşyalarınız asansörlü araçlar ile dakikalar içerisinde geniş taşıma araçlarımıza taşınıp yerleştirilmektedir. Ve yeni evinize doğru yola koyuluyoruz. Eşyalarınızı yeni evinizde belirlediğiniz konumlara yerleştirip paketlerinden arındırıyoruz. Kurulumu yapılacak eşyaların kurulumunu yapıyoruz. 

Üsküdar Asansörlü Nakliyat

Firmamız, asansörlü Üsküdar taşıma hizmeti vermektedir. Teknolojiyi yakından takip eden firmamız, asansörlü araçlar üretilmeye başlandığından beri hizmetlerinde kullanmaya başlamıştır. Günümüzde asansörlü araçları kullanan az sayıda firma bulunmaktadır. Bu sebeple sektörde fark yaratmaktayız.

Asansörlü araçları neredeyse tüm hizmetlerimizde aktif olarak kullanmaktayız. Firmamız bünyesinde yeterli sayıda asansörlü araç bulunmaktadır. Siz istediğiniz takdirde taşıma hizmetimizi 7/24  asansörlü araçlar ile gerçekleştirebiliriz. Asansörlü araçlar ile taşımacılık normal taşımacılığa göre 100-200 TL arası daha pahalıdır. Fakat asansörlü araçlarla taşımacılık çok daha hızlı ve güvenlidir. Saatlerce sürecek olan taşıma işleminiz dakikalar içerisinde bitmektedir. Dolayısıyla asansörlü taşıma hizmeti sizlere büyük avantaj sağlayacaktır.

Neden Üsküdar Cemil Evden Eve Nakliyat ?

Geçmişten beri evden eve ve ofis taşımacılığı ile başlamış olan firmamız kazandığımız tecrübe ve deneyim ile alanında başarıyı kanıtlamış uzman kadrosu ile beraber hizmet verdiğimiz yoğun bölgelerde olan İstanbul Anadolu Yakasında da tüm birimleriyle operasyon yürüten taşıdığımız yüke önem vererek geniş araç filomuz ile zamanında, güvenli taşıma sağlamaktadır.
İsminde övgü ile bahsedilmesini sağlamış ve referansları ile vermiş olduğu hizmeti kanıtlamış bir lojistik firması olmanın gururu ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaya ve yeniliklerle konforlu hizmet sunmaya devam eden firmamız gün geçtikçe başarılarına yenisi eklemeye devam etmektedir.
Ev ve ofis taşımacılığı anlamında lider olan Cemil evden eve nakliyat vermiş olduğu hizmetle sektörde birinci tercih sebebi olmuştur.

Adından sıklıkla bahsettiren hizmeti ile ücretsiz ekspertiz hizmeti vererek sizlere en uygun olacak sistemde hareket etmektedir. Kullanmış olduğumuz kaliteli paketleme malzemeleri ile 100% güvenli taşıma modeli sunmaktadır.
Taşıma süreci boyunca yükünüze verdiğimiz önemi operasyon el olarak takip ederek ve yükünüzün tamamına yapmış olduğumuz yük sigortamız la hizmet veren, güler yüzümüzle gelişmiş hizmetten kaçınmayan bir yapı ile sizlerin de yüzünü güldüren, zamanlı yükleme ve teslimat ile 7/24 sizlerleyiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Burak Y. dedi ki:

  Başta Cemil Bey olmak üzere Üsküdar evden eve nakliyat ekibine teşekkür ederim. Harikasınız

 2. Orhan B. dedi ki:

  Üsküdar nakliyat ekibine özverili çalışmalarından ötürü çok teşekkür ederim.

 3. Adnan K. dedi ki:

  Üsküdar evden eve nakliyat ile anlaştıktan sonra Cemil Bey’in ekibi evimi 2 saatte taşıdı. Eşyalarım sorunsuz bir şekilde taşındı. Tavsiye ederim.

 4. Uğur Ş. dedi ki:

  Üsküdar – Beyoğlu 3+1 dairemi Üsküdar evden eve nakliyat ile taşıdım. Eşyalarımı öyle güzel paketlediler ki. Profesyonel ekibe selamlar. Yolunuz her daim açık olsun.

 5. İhsan T. dedi ki:

  Üsküdar evden eve nakliyat firmaları içerisinden rastladığım en kurumsal nakliyat şirketi olan Cemil Evden Eve Nakliyat’a çok teşekkür ederim.

BİR YORUM YAZIN

Hemen Ara