Size bir telefon kadar yakınız
0216 251 04 19
Dil Seçin
trende

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

30.07.2021
48 görüntülenme
Kadıköy Evden Eve Nakliyat


Kadıköy İstanbul’un Anadolu yakasındadır. İstanbul ilinin ortalarına, Boğaz’ın Marmara ağzının doğusuna düşer. Doğusunda Maltepe ilçesi, batısında İstanbul Boğazı, ve Marmara Denizi, kuzeyinde Üsküdar ve Ataşehir ilçeleri, güneyinde Marmara Denizi ile çevrilidir.

Kadıköy altı tepe üstüne kurulmuştur. Bu tepeler doğudan batıya doğru Göztepe, Fikirtepe, Acıbadem, Altıyol, Cevizlik (Küçük Moda), Koşuyolu’dur.

Fenerbahçe Parkı, Göztepe Parkı, Özgürlük Parkı ile sahil boyunca devam eden yeşil alanlar en önemli aktif yeşil alanlardır.

Kuzeybatı – Güneydoğu doğrultusunda Haydarpaşa’dan Bostancı’ ya yaklaşık 21 km.’lik uzun bir sahil şeridine sahiptir.

Kadıköy İlçesi

Caferağa,Osmanağa,Rasimpaşa,Koşuyolu,Acıbadem,Hasanpaşa,Bostancı

Caddebostan,Dumlupınar,Eğitim,Erenköy,Fenerbahçe,Feneryolu,Fikirtepe

Göztepe,Kozyatağı,Merdivenköy,Sahrayıcedit,Suadiye,Zühtüpaşa,Ondokuzmayıs

olmak üzere 21 mahalleden oluşmaktadır.

Tüm taşınma işlemleriniz için profesyonel ekibimizle yanınızdayız. Kadıköy evden eve nakliyat konusunda sizlere kaliteli hizmeti en uygun fiyat aralıklarında sunmak bizim işimiz. Tüm müşterilerimize güvenli ve konforlu hizmet sunmak adına bugüne kadar edinmiş olduğumuz tecrübeler ışığında hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Ev taşımacılığı, Ofis taşımacılığı, Kurum taşımacılığı, Fabrika ve hastane taşımacılığı konusunda uzman kadromuz tüm nakliyat işlerinde sizlerin konforunu düşünerek en iyi hizmeti sunacaktır.

İstanbul’da Kadıköy asansörlü nakliyat konusunda bizlerle görüşmeden hizmet alacağınız firmayı belirlememek sizlerin yararına olacaktır. Asansörlü taşımacılığı çok sayıda avantajları için sizlerin hizmetine sunmuş olan firmamız yüksek katlardan ya da yüksek katlara yapılacak olan taşımacılık işlerinde son teknolojiyi hizmetinize sunmuş bulunmaktadır. Bu sistem ile taşıma işlemi esnasında eşyalarda oluşabilecek hasarlar en aza indirilerek zamandan tasarruf edilmektedir. Eşyaların zarar görmesinin yanında taşınma işleminin gerçekleştirildiği mekânların hasar almasının da önüne geçen bu sistem gelişmiş teknolojinin bizlere sunmuş olduğu bir güzelliktir. Kadıköy evden eve nakliyat seçenekleri arasında en iyi hizmeti sizleri sunmak için tüm kadromuz ile hazırız.

Kadıköy Taşınma İşleminizi Profesyonel Kişilere Bırakın.

Taşınma işlemi zahmetli aynı zamanda masraflı bir işlemdir. Sizlerin bu zorlu aşamadaki yaşayacağınız sıkıntıların farkında olan firmamız taşınma işleminizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmeniz için tüm olanakları düşünerek sizlere hizmet vermektedir. Kadıköy evden eve nakliyat firmaları arasında firmamız yıllanmış tecrübesi ile size aramış olduğunuz kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Nakliye firmaları arasında memnun müşteri potansiyelimiz ile dikkatleri üzerimize çekmiş olmamız bu zamana kadar gerçekleştirmiş olduğumuz kaliteli işlerin bir neticesidir. Firmamız ve çalışanlarımız olarak sizlere, Zamanında iş teslimi, Güvenilir çalışma arkadaşları, Disiplinli bir çalışma sistemi ile hizmet vermekteyiz.

İstanbul’da taşınma işlerinizde firmamız ile tanışmış olmak sizler için en büyük artı olacaktır. Tüm çalışanlarımızın özverili çalışmaları neticesinde mükemmel bir şekilde taşınma işleminiz tamamlanacak ve huzurla yeni yerinizde yeni hayatınıza başlamanız sağlanacaktır.

Kadıköy Taşınma İşlemlerinizi Bize Bırakarak Rahat Nefes Alın.

Taşınma işleminiz öncesinde uzman kişilerce yapılan keşif işlemi işlerin zamanında ve düzenli bir biçimde ilerlemesini sağlayacak ilk aşama olacaktır. Keşif işlemi sonrasında tüm eşyalarınızın bir listesine sahip olan taşıma elemanlarımız nakliye günü sırasıyla tüm eşyaların yüklenme işlemini gerçekleştirecektir. Tüm eşyaların ambalajlanarak koruma altına alınması ve de-monte eşyaların usta mobilyacılar tarafından sökülerek yeni yerlerine ulaştırılması gerçekleştirilecektir. Yeni yerlerinde tüm eşyalarınız büyük bir titizlik ile montaj aşamasından geçirilecek ve siz tamam diyene kadar tüm ekip sizlerin hizmetinde olacaktır. Kadıköy şehir içi nakliyat firmaları arasında taşınma işlemi için aradığınız firma olduğumuzu biliyoruz.

Taşınma işlemi sadece eşyaların bir yerden başka bir yere nakli değildir. Taşınanlar arasında özellikle koruma altına alınmasını istediğiniz eşyalar koruma altına alınarak sizlere teslim edilecektir. Taşınma işlemlerinde zamanlamanın ne kadar hassas bir konu olduğunun bilincinde olan firmamız Kadıköy evden eve nakliyat konusunda sizlere vakit kaybı yaşatmamak adına tam anlaşılan saat diliminde eşyalarınızın taşınma işlemini başlatarak sizlere yerleşme konusunda zaman kazandıracaktır.

Kadıköy Şehirler Arası Nakliye Hizmeti İle Yanınızdayız.

Şehirlerarası taşımacılık profesyonel bir elden çıkmadığı sürece bir eziyet halini alabilmektedir. Kadıköy şehirlerarası nakliyat konusunda müşterilerimiz tarafından yapılan araştırmaların sonucunda firmamızı en üst sıralarda görmeniz mümkündür.

Şehirlerarası taşınma işlemleriniz için firmamız ile görüşme yapmanız halinde sizlere sunmuş olduğumuz kaliteli hizmeti aynı fiyat aralıklarında başka hiçbir firmada bulamayacağınızın garantisini vermekteyiz.

Sigortalı bir şekilde tüm taşınma işlemlerinizde tüm eşyalarınız koruma altına alınmaktadır. Eşyalarınız sizler için ne kadar değerli ve önemli ise bizler için de aynı değere sahiptir. Tüm taşınma işleminiz bitene kadar uzman ekip yanınızda olacak ve siz kahvenizi yudumlarken onlar sizleri yeni yerinize yerleştirecektir.

İşinde uzman kadro ile stressiz bir taşınma işlemi için sizleri firmamız ile taşınmaya bekliyoruz. Taşınma işleminin maddi ve manevi sıkıntılarının farkında olan çalışanlarımız sizleri bu süreçte rahatlatmak için ellerinden geleni yaparak memnun müşteri portföyüne sizleri de katacaktır.

Kaliteli hizmeti uygun fiyatlar ile sizlere sunmayı misyon edinmiş firmamız yıllardır edinmiş olduğu tecrübeler ile işini hakkıyla yapan firma olma yolunda sizlerle devam etmekten büyük mutluluk duyacaktır. Eşyalarınızı, evraklarınızı hatta bitki ve evcil hayvanlarınızı güven içerisinde istediğiniz yerden alıp yeni yerlerine yerleştirmek bizim işimiz. Kadıköy evden eve nakliyat firmaları arasında açık ara önde kalite sunan firmamız sizlere de konforlu taşınma hizmetini sunmak için hazırdır.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Nasıl Taşır?

Taşınmak her zaman kişileri psikolojik olarak olumsuz etkiler ve gereksiz stres yaşamalarına neden olmaktadır. Bu nedenle bazen detaylara dikkat etmeden özellikle firma konusunda yanlış seçimler yapılabilmektedir. Firma olarak yaşanan tüm bu sürece oldukça hakim bulunmaktayız. Çünkü yıllardır nakliye sektöründe hizmet verdiğimiz gibi en iyisini sunmak için her zaman gelişmeye devam etmeye çalışmaktayız.

Taşınmak her zaman dikkat gerektiren özel bir iştir. Bu nedenle firmaların kesinlikle kadıköy sigortalı taşımacılık yapmaları gerekmektedir. Taşınmak isteyen kişiler ilk olarak firmayı ziyaret ederek ekspertiz hizmeti olup olmadığını öğrenmelidir. Eğer bir firma ekspertiz hizmeti veriyor ise sigortalı taşımacılık yapıyor demektir. Firma olarak uzun zamandır nakliye sektöründe hizmet vermekteyiz. Taşınan her kişinin yaşadığı endişeyi, stresi çok iyi bilmekteyiz. Verdiğimiz hizmette de insanları detaylarla yormak yerine en net şekilde gözler önüne sermekteyiz.

Nakliye konusunda uzman olan ekibimiz eşyalarınız için gerekli tüm hassasiyeti ambalajlama ve taşımada göstermektedir. Ancak olası kaza durumlar ve beklenmeyen olaylar karşısında ise sigorta direk devreye girdiği için asla bir mağduriyet söz konusu olmamaktadır. Kadıköy sigortalı taşımacılık hizmeti veriyor olmamız nedeni ile her geçen gün çok daha fazla yeni müşterimiz olmaktadır.

Nakliye firmalarının hepsinde maalesef ki her zaman özel hizmetler verilmemektedir. Özellikle İstanbul gibi çok fazla nakliyeci seçeneği sunan şehirlerde tam istediğiniz gibi firmaların yanı sıra nakliye sektörünün acemileri de bulunmaktadır. Kadıköy nakliyat firması seçimlerinizde bu nedenle firmaların sektörde var olduğu süreleri de mutlaka değerlendirmeye almalısınız

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN