Size bir telefon kadar yakınız
0216 251 04 19
Dil Seçin
trende

Başakşehir Evden Eve Nakliyat

06.07.2021
57 görüntülenme
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

İstanbul’un en genç ilçelerinden biri olan Başakşehir, il merkezinin 20 km batısında yer alır. Kuzeyinde Arnavutköy, kuzeydoğusunda Eyüpsultan, doğusunda Sultangazi ve Esenler, güneyinde Bağcılar, Küçükçekmece ve Avcılar, güney­batısında ise Esenyurt ilçeleri bulunur. Deniz seviyesinden 105 metre yükseklikte bulunan şehrin zemini Eosen kalker­lerinden meydana gelir. Sıcak ve ılıman bir iklime sahiptir. Kuzeyi ormanlarla kaplı olan Başakşehir’in bitki örtüsünü ise bozkır ve çalılıklar oluşturur. Sazlıdere ve Ayamama deresi ilçeden doğarken, Ispartakule deresi şehrin içerisinden geçer.

Başakşehir 2008 yılında Küçükçekmece ve Esenler ilçelerinden ayrılan mahalleler ve Bahçeşehir Belde Belediyesi’nin birleşmesiyle oluşmuş bir ilçedir. Bununla birlikte Başakşehir’in nüfusunun 1995 yılında yapılmaya başlanan toplu konutlar ile artmaya başladığı bilinmektedir. Başakşehir nüfusunun yarıdan fazlası toplu konutlarda ikamet etmektedir. Başakşehir, Bahçeşehir, Kayaşehir, Onurkent, Kayabaşı toplu konut alanları Başakşehir’in büyüyüp ilçe olmasında önemli rol oynamıştır. 2009-2020 yıllarına ait Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi Nüfus Sayım Sonuçları’ndan da anlaşılacağı gibi her geçen yıl nüfus artışı olduğu görülmektedir.

Başakşehir Cemil Evden Eve Nakliyat, İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakası başta olmak üzere tüm ilçelerde evden eve nakliyat, asansörlü nakliyat, eşya depolama, parça eşya taşımacılığı, şehirler arası nakliyat, banka taşımacılığı, ofis taşımacılığı, villa taşımacılığı, piyano taşımacılığı işlemlerini sigortalı eşya taşımacılığı kapsamında gerçekleştirmektedir.

Başakşehir evden eve nakliyat firması olarak kurulduğu günden bugüne halkımıza taşımacılık konusunda hizmet vermekteyiz. Ev taşıma işlemini hiçbir eksik olmadan tam anlamıyla yapmaktayız. Talep edilen durumda bu işlemi asansörlü evden eve nakliyat sistemiyle kolay hale getirmekteyiz. Evden eve nakliyat konusunda deneyim sahibiyiz. Şehir içi konumlarda kamyonet nakliye araçlarımız ile çalışmaktayız. Şehirler arası evden eve taşımacılık bölgelerinde de tır ve kamyon nakliye gibi araçlar kullanmaktayız.

Başakşehir evden eve nakliyat firmaları arasında en uzman ekipler ile çalışıyoruz. Nakliye esnasında eşyalarıma zarar gelir mi korkusunu sıfıra indiriyoruz. Bunun yanında elektronik eşya ve perde gibi eşyalarınızın montajı için yanımızda ustalar getirmekteyiz. Yeni evinizde yapılması gereken her türlü işlemi yapmaktayız. Personellerimizi konusunda en uzman ve tecrübeli kişiler arasından seçip, taşınma sürecini en iyi şekilde tamamlıyoruz. Başakşehir nakliyecileri arasında en çok tercih edilen bir firma olarak sizlere hizmet vermenin onurlu gururunu yaşamaya devam ediyoruz.

Eşyalarınızın herhangi bir zarar görmesi halinde ortaya çıkacak maddi kaybı karşılamak adına verdiğimiz sigortalı başakşehir evden eve nakliyat hizmeti, eşyalarınızın güvence altında taşınmasını sağlamaktadır. Tamamen değerinden sigorta yapılan eşyalarınız nakliye süreci boyunca herhangi bir sebeple zarar görür ya da kaybolursa, bizden kaynaklı doğabilecek maddi zararınızın sigorta firması tarafından karşılanmasını sağlamaktayız. Başakşehir kurumsal nakliyat ile kamu kurum ve kuruluşlarının yanı sıra tüm özel sektör kuruluşlarına da, kurumsal nakliye hizmeti sunmaktayız. Tüm detaylarına kadar profesyonelliğin hakim olduğu kurumsal nakliye hizmetimiz, en ekonomik fiyatlarla sizlere sunulmaktadır. Bugüne kadar yapmış olduğumuz tüm kurumsal taşımacılık işlerinde sorunsuz bir şekilde hizmet vermiş bir firma olsak da, her zaman müşteri memnuniyetine odaklı çalışmalarımız devam etmektedir.

Başakşehir Asansörlü Nakliyat

 Bu sistem sayesinde yapılan çalışmalarımız süre açısında daha verimli hale gelmektedir. Eşyalarınız merdiven veya apartman içerisindeki asansörler kullanılmadan evinize çıkartılmaktadır. Böylece hasar durumları daha da alt seviyelere çekilmektedir. Mobil asansörümüzü taşınma günü sizin için tahsis etmekteyiz. 

 Başakşehir asansörlü evden eve taşıma için evinizin bulunduğu mevki uygun ise bu sistemi kesinlikle öneriyoruz. Yeni nesil teknolojileri sizlerle buluşturuyoruz. Çalışanlarımız nakliye aracından asansör sistemiyle iletim sağlıyor ve istenilen tüm katlara eşya çıkartıyoruz. Bölgemizde yaptığımız asansörlü nakliye çalışmalarının tamamından yüksek başarı elde etmekteyiz. Yetkilimizden bu çalışma sistemi için talepte bulunmanız yeterli olacaktır. Tüm imkanlarımızı sizin için seferber etmekteyiz

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Hemen Ara