Size bir telefon kadar yakınız
0216 251 04 19
Dil Seçin
trende

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

25.06.2021
68 görüntülenme
Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

İstanbul’un Avrupa yakasındadır. Güneyden Bakırköy’e, batıdan Küçükçekmece’ye, kuzeyden Bağcılar’a ve doğudan Güngören’e komşudur. 1992 yılında Bakırköy’den ayrılarak ilçe olmuştur. Yüzölçümü 16.7 kilometrekaredir.

Bahçelievler İlçesi, Cumhuriyet, Çobançeşme, Fevziçakmak ve Hürriyet mahallelerinin Yenibosna bölgeleri, Kocasinan, Siyavuşpaşa, Soğanlı, Şirinevler, Yenibosna, Zafer ve Bahçelievler olmak üzere 11 mahalleden oluşmaktadır. Bahçelievler’e bağlı bucak ve köy yoktur.

1950’li yıllara kadar bugün Bahçelievler ilçesinin bulunduğu bölgede Kocasinan ve Yenibosna köyleri vardı. Bahçelievler’in bulunduğu kesim, Bakırköy’ün O-1 karayolunun (eski E-5) kuzeyine doğru büyümesiyle oluşmuştur.

Bahçelievler’in nüfusu da, komşu ilçelerinin nüfusu gibi, 60’lı yıllardan itibaren çok hızlı bir artış gösterdi. 1960 yılında 8.500 olan nüfus, 5 yıl sonra 1965 yılında 20.881’e çıktı. 1975 yılında ise Bahçelievler’in nüfusu 100 bini aşıyordu.

Bahçelievler nakliye olarak yılların vermiş olduğu deneyim ve bilgi ile işlerimiz gerçekleştiriyoruz. İnsanlığın ihtiyaç duyduğu temel malzemeleri taşıyan nakliyatçılık sektörü artık çok daha modern koşullarda hizmetler üretiyor. Bahçelievler nakliyat hizmetleri olarak biz de bu modernitenin gerekliliklerine uygun olarak şekillendirdiğimiz çalışmalarımızda sizlerin memnuniyetini kazanmayı hedefliyoruz.

Kurumsal nitelikte hizmetler üreten Bahcelievler nakliyat olarak sizlerin huzurlu bir nakil süreci yaşamanız için elimizden gelen her türlü gayreti gösterdiğimizi altını çizerek ifade etmek isteriz. Bu çerçevede başta sigorta sistemi olmak üzere yük taşımacılığının çok daha huzurlu bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlayan diğer uygulamalarımızın tamamında olası hasarların önüne geçmek elbette öncelikli düşüncemizdir. Ancak elde olmayan nedenlerle hasar oluşması durumunda bu zararın karşılanması ve bizlerden hizmet alan saygı değer müşterilerimizin maddi bakımdan bu zararlarının karşılanması firmamız hizmetlerine ekstra kalite getirmektedir. Tüm merak ettikleriniz ile ilgili olarak web sayfamızda yer alan telefon numaralarını 7/24 arayabilir ve bizden kapsamlı bilgi talep edebilirsiniz.

Taşıma işlemlerinden önce nakliye firması ararken, öncelikle evinize yakın olan firmayı seçim yapmalısınız. Yakın olan firma tercihinde bulunduğunuz zaman karşınızda hem sürekli bir muhattap bulacak hem de yaptıracağınız taşınma daha hesaplı olacaktır. Unutmayalım ki İstanbul büyük bir il ve içinde çok fazla taşınma firması barındırıyor. Yine bu sebepten dolayı Anadolu yakasında bulunan taşınma firmaları çoğu zaman bu bölgelerde taşınma fiyatı veriyor. Verdikleri taşınma fiyatları bizlerle kıyaslandığı zaman muazzam farklar ortaya çıkabiliyor. Çıkan fiyat farkının yegane sebeplerinden birisi 3. köprü maliyetidir. Anadolu yakasından Avrupa yakasına ulaşabilmek için zorunlu olarak kullanılan 3. köprü fiyat farkı taşınan ev sahiplerimize yansıtılmaktadır.

Taşıma işlemlerinin başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesi için taşımada görev alan tüm personellerin alanlarında uzman olması oldukça önemlidir. Örneğin bir eşya çeşidini nasıl kaldırılması veya hangi metotlar ile araca yüklenmesi gibi konular üzerinde deneyim sahibi olmayan kişiler ile gerçekleştiren taşıma projelerinin başarıyla tamamlanması zor bir ihtimaldir. Bu zor durum o an görülmese bile 3 veya 5 gün sonra eşyaların üzerindeki çizikler veya herhangi başka bir yerdeki hasarlar ile kendini belli eder. Bahçelievler evden eve nakliyat firmamız bünyesinde görev yapan personeller işinde uzman ve ev taşıma mesleğine uygundur. Özellikle de paketleme, montaj ve yükleme gibi aşamalarda başarılı olan çalışanlar, düzenli zamanlarda bizlerce telkin ve eğitimlerden geçirilmektedir. Bahçelievler nakliyat tarafından gerçekleştiren tüm işlemlerde güvenlik ön planda tutulmaktadır. Kırılması muhtemel olan tüm eşyalar, araçların özel bölümüne yerleştirilmekte ve çevresel etkenlerden korunması sağlanmaktadır. Ayrıca işinde uzman ekipler tarafından yapılan monte ve demonte işlemlerinde ise, eşyanın insan hatasından dolayı oluşabilecek deformasyondan etkilenmemesi için de mobilyada söküm gerçekleştiği an ambalajlanarak sadece kurulum zamanı ambalajından çıkartılması gibi tecrübelerimize dayalı işlemler ile hatasız bir çalışma sergilemektedir.

Bahçelievler Şehirler Arası Nakliyat

 Uzun mesafelerde de şehir içi konumlar da olduğu gibi sizlerin yanında yer almaktayız. Eşyaları uzun yolda olabilecek tüm rislere karşı koruma altına almakta ve özenle aracımıza dizmekteyiz. Size özel büyük boy nakliye araçlarımız ve kendi ekibimizle evinizi ilden ile taşımaktayız.

 Bahçelievler şehirler arası nakliyat için gidilecek mesafeye ve uygulanan işçiliğe göre en uygun fiyatı sizlere teklif etmekteyiz. Eşyalarınızı sadece kendi ürünlerinizin gittiği araçlarda taşımaktayız. Her bölgeye ve mevkiye isteğe göre ve zamanında araç ayarlamaktayız. 

Gerek duyulan durumlarda anlaşmalı olduğumuz şirketler yardımı ile diğer bölgelerden konumunuza eşya transferi gerçekleştirmekteyiz. Sizleri yoracak her türlü nakliye işini izninizle teslim almaktayız.

Bahçelievler Asansörlü Nakliyat

 Bu sistem sayesinde yapılan çalışmalarımız süre açısında daha verimli hale gelmektedir. Eşyalarınız merdiven veya apartman içerisindeki asansörler kullanılmadan evinize çıkartılmaktadır. Böylece hasar durumları daha da alt seviyelere çekilmektedir. Mobil asansörümüzü taşınma günü sizin için tahsis etmekteyiz. 

 Bahçelievler asansörlü evden eve taşıma için evinizin bulunduğu mevki uygun ise bu sistemi kesinlikle öneriyoruz. Yeni nesil teknolojileri sizlerle buluşturuyoruz. Çalışanlarımız nakliye aracından asansör sistemiyle iletim sağlıyor ve istenilen tüm katlara eşya çıkartıyoruz. 

Bölgemizde yaptığımız asansörlü nakliye çalışmalarının tamamından yüksek başarı elde etmekteyiz. Yetkilimizden bu çalışma sistemi için talepte bulunmanız yeterli olacaktır. Tüm imkanlarımızı sizin için seferber etmekteyiz.

Bahçelievler Cemil Evden Eve Nakliyat

Bahçelievler bölgesinde Bahçelievler nakliye firması olarak her zaman en uygun, en hızlı kaliteli ve profesyonel hizmet vermek için kendisini her gün geçtikçe yenilenmektedir .Bahçelievler şehir içi nakliye firmamız Bahçelievler ve diğer ilçelere her çeşit araç (Açık -Kapalı,Kamyon,kamyonet,tır,10 teker) gibi araç organizasyon hizmetleri sunmaktadır.

 • Bahçelievler Şehir içi Nakliye
 • Bahçelievler Şehirler Arası Nakliye
 • Bahçelievler Evden-Eve Nakliye
 • Bahçelievler Nakliye
 • Bahçelievler Parça Eşya Taşımacılığı
 • Bahçelievler Ofis Büro Taşımacılık
 • Bahçelievler Paletli Malzeme Nakliyatı
 • Bahçelievler – Kamyon Kamyonet Kiralama
 • Bahçelievler Açık Kapalı Kasa Nakliye Aracları
 • Bahçelievler – Kamyonet Nakliyesi
 • Bahçelievler – Kamyonet Kamyon Durakları
 • Bahçelievler Nakliyeciler Durağı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN